До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

19-11-2018

На виконання вимог Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057, Управлінням праці та соціального захисту населення включено ТОВ “Санаторій “Борисфен” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ “Санаторій “Борисфен” має багаторічний досвід надання лікувальних послуг, штат закладу — це кваліфікований медичний персонал. В разі потреби, до надання послуг із психологічної реабілітації залучаються інші спеціалісти. Реабілітолог та організатори культурно-дозвіллєвої діяльності працюють в штаті санаторію та мають відповідний фаховий рівень, що підтверджується дипломами про освіту державного зразка. Надання послуг із психологічної реабілітації здійснюється в окремих кімнатах для індивідуальної роботи (площею не менше ніж 15 м2) та групової роботи (площею не менше ніж 4 м2 на 1 особу з розрахунку на максимальну кількість осіб, що можуть залучатися у групи, та додатково 10 м2 на групу). Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Санаторій розташований в місті Очаків Миколаївської області, має два п'ятиповерхові корпуси для проживання, обладнані ліфтами та з'єднані перехідною галереєю. В корпусах знаходиться 175 двомісних номерів для проживання. Всі номери після ремонту, забезпечені цілодобовою подачею холодної та  гарячої води, обладнані  умивальником, туалетом, душовою кабіною, телевізором, холодильником, кондиціонером, ліжком, та інш. Санаторій має лікувально-діагностичний корпус з відділенням фізіотерапії, ванним відділенням, клініко-діагностичною лабораторією, кабінетами масажу, приміщенням для ЛФК з тренажерами, басейном з підводним витяжінням хребта; облаштовані ігрові та спортивні майданчики, танцювальну площадку, кафе, стаціонарний кіноконцертний зал на 206 посадочних місць, кімнати відпочинку, приміщення для настільного тенісу; автономне опалення, цілодобовий доступ до мережі інтернету (Wi-Fi).

ТОВ “Санаторій “Борисфен” забезпечує 5-ти разове дієтичне харчування в одну зміну із шведською лінією роздачі. Їдальня розташована в окремому корпусі на двох поверхах з окремим входом. На першому поверсі — 1-а зала на 50 місць, на другому поверсі — 2-а зала на 500 місць.

Територія санаторію огороджена по периметру та має цілодобову охорону.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.