Виплата субсидії за новим порядком, який набрав чинності з 01.10.2019 р.

29-10-2019

Згідно змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019р. №807 до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848, виплата субсидій грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування УПтаСЗН коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Пенсійний фонд України надасть УПтаСЗН інформацію про пенсійні рахунки в уповноважених банках або виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” одержувачів субсидії, які отримують пенсії.

АТ “Ощадбанк” надасть інформацію про відкриті рахунки одержувачів субсидії в АТ “Ощадбанк”, яким проводилася   виплата субсидії у грошовій готівковій  формі.

Громадяни, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають УПтаСЗН інформацію про спосіб виплати або реквізити рахунку в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за адресою, зазначеною в заяві.

Відповідно   до цього  громадяни,   які   не мають відкритих рахунків в уповноважених банках,   будуть отримувати кошти субсидії  через відділення  АТ “Укрпошта”.

Якщо   заявник  самостійно вибирає уповноважений банк для виплати йому коштів субсидії, то він надає до УПтаСЗН реквізити рахунку в уповноваженому банку.

Перелік банків, які можуть здійснювати виплату “монетизованої” субсидії:

"Укрексімбанк", "Ощадбанк", "Приватбанк", "Укргазбанк", "Укрсоцбанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Кредобанк", "УкрСиббанк", "Ідея Банк", "Креді Агріколь Банк", "Піреус Банк МКБ", "Альфа-банк" (Україна), "ОТР Банк", банк "Альянс", банк "Львів", "Індустріалбанк", "МТБ Банк", "Південний", "Полтава-банк", ПУМБ, банк "Грант", "Юнекс Банк", Комерційний індустріальний банк, Universal Bank, "Радабанк", банк "Схід", "Мотор-банк", "Акордбанк", "Кристаллбанк", банк "Січ", "Кліринговий Дім", "Метабанк", МІБ, "Правекс-банк", "ТАСкомбанк" та "Укрбудінвестбанк", "Акцентр-банк" і "Агропросперис Банк".

Управління праці та соціального захисту населення