УПтаСЗН повідомляє: прийом осіб пільгової категорії населення, які потребують виготовлення ортопедичного взуття та протезно-ортопедичних виробів

31-01-2019

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що підприємством об'єднання громадян “Інватех” проводиться прийом осіб пільгової категорії населення, які потребують виготовлення ортопедичного взуття та протезно-ортопедичних виробів, а також забезпечення технічними засобами реабілітації.

Прийом громадян здійснюється за адресою: вул. Сметаніна, 5, каб. 16, м. Сєвєродонецьк, у понеділок - п'ятницю з 9.00 до 16.00, контактний телефон 099-411-29-10.

За отриманням направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім.19, тел. 4-43-52.