Набір консультантів для навчання в рамках проекту "Психосоціальна підтримка населення, яке постраждало від конфлікту в Україні"

14-01-2019

Міжнародна гуманітарна організація «Лікарі світу» (MdM), яка працює в Україні з 2015 року і надає безкоштовну медичну допомогу та психосоціальну підтримку постраждалому внаслідок конфлікту населенню, проводить набір консультантів та старших консультантів для проходження навчання по програмі Управління проблемами Плюс (УП+) в рамках реалізації проекту «Психосоціальна підтримка населення, яке постраждало від конфлікту в Україні».

«Управління Проблемами +»  - це психологічна інтервенція, що була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для роботи з дорослими у стані дистресу в громадах, що знаходяться під впливом несприятливих обставин. Програма УП+ може використовуватися для допомоги клієнтам як і з психологічними (наприклад, стресом, страхом, відчуттям безпорадності), так і практичними труднощами (наприклад, проблемами зі здобутком засобів для існування, конфліктами в родині, і т.д.).

Участь у проекті буде корисною:

- фахівцям, які працюють в установах, що підпорядковуються Міністерству соціальної політики України (ЦССМД, ЦЗ, ЦСЗН, ТЦСО);

- фахівцям  загальноосвітніх закладів, які працюють з дорослими (психологи, педагоги, медичні сестри);

- співробітникам реабілітаційних центрів;

- активним громадянам та місцевим НУО, які проводять інформаційну та консультаційну роботу в громаді;

- тим, хто  вже надає психосоціальні консультаційні послуги людям, що постраждали від конфлікту (ветеранам АТО, вразливим категоріям населення, ВПО та іншим)

Міста реалізації проекту: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Краматорськ, Бахмут, Константинівка, Дружківка.

Сроки реалізації проекту: жовтень 2018-серпень 2019

Умови участі в проекті для консультантів:

1. Пройти повний курс навчання по програмі УП+ (5 повних дні тренінгу)
  2. Працювати по програмі з клієнтами (провести консультування (5 сесій) не менш, ніж 3 клієнтів)
  3. Брати участь в усіх запланованих супервізіях, зустрічах
  4. Вчасно робити оцінювання клієнтів та звітність
  5. Впроваджувати принципи УП+ у свою повсякденну роботу
  6. Мотивувати клієнтів розвивати навички самодопомоги та надавати їм необхідну підтримку

Умови участі в проекті для старших консультантів:

1. Пройти повний курс навчання по програмі УП+ (5 днів) та додаткову підготовку по супервізорській підтримці (3 дні);
  2. Брати активну участь в організації та проведенні усіх запланованих в проекті супервізіях, зустрічах та проходити власну щомісячну супервізію ;
  3. Провести консультування (5 сесій) по програмі УП+ мінімум із 3 клієнтами.
  4. Організовувати та проводити індивідуальні та групові супервізії для консультантів УП+;
  5. Проводити та контролювати звітність по програмі УП+
  6. Надавати всю необхідну підтримку консультантам УП+
  7. Мотивувати консультантів для роботи по програмі УП+

Вимоги до кандидатів у старші консультанти:

• Освіта рівня «бакалавр/спеціаліст/магістр» в області психологія / соціологія / правознавство та інші

• Знання місцевого контексту та активна громадська позиція

• Досвід організаційної, консультаційної та наставницької роботи

• Досвід проведення тренінгів, семінарів

Успішним кандидатам у старші консультанти після проходження співбесіди буде запропонований контракт на неповний робочий день (1/3 зайнятості)

Під час реалізації проекту організація «Лікарі світу» забезпечуватиме учасників проекту регулярною супервізійною підтримкою, усіма необхідними навчальними матеріалами та електронними засобами для збору даних. Після завершення проекту, учасники, що виконали умови проекту, отримають сертифікати консультантів УП+.

Якщо вас зацікавила можливість взяти участь у проекті та стати консультантом УП+, будь ласка, заповніть форму-заявку за посиланням –

]]>Форма-заява на участь в проекті "Управління Проблемами +"]]>

Останній день подачі заявок 14.01.2019.

У випадку виникнення питань, звертайтеся до фахівця з психічного здоров’я «Лікарів світу» Алевтини Дубіни – email: mhoff [dot] mdmukraineatgmail [dot] com

Телефон:   +380 99 703 34 84

З повагою,