До уваги учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності!

07-08-2018

На виконання вимог Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057, Управлінням праці та соціального захисту населення включено ТОВ “Санаторій “Токарі” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ “Санаторій “Токарі” розташований у сосновому лісі в селі Токарі міста Лебедин Сумської області.

Санаторій має двоповерхове приміщення клубу-їдальні. На першому поверсі розміщені зали для дозвілля: глядацька та танцювальна зала, бібліотека, більярдна. Також до уваги відпочиваючих басейн і тренажерний зал.

Розміщення в 2-місних кімнатах, укомплектованих достатнім умеблюванням та побутовими приладами з усіма зручностями.

ТОВ “Санаторій “Токарі” має власну їдальню, яка включає три зали на 280 посадкових місць, оснащені кондиціонерами. Основний зал — 170 місць, дієтичний зал — 70 місць, зал з поліпшеним харчуванням — 45 місць. Харчування відпочиваючих 4-х разове.

Поблизу санаторію протікає річка Псел. На її березі санаторій має обладнаний пляж, човнову станцію з прокатом човнів та катамаранів. Для відпочиваючих регулярно організовуються виїздні автобусні екскурсії до краєзнавчого та художнього музеїв, історико-краєзнавча екскурсія до м. Суми, с. Межирич, с. Михайлівка.

ТОВ “Санаторій “Токарі” є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; підбір методів психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапію), групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Санаторій “Токарі” співпрацює та залучає на договірних засадах фахівців інших установ, організацій, фізичних осіб, напрям діяльності яких відповідає видам послуг, що надаються, для виконання заходів, зазначених в індивідуальних планах психологічної реабілітації отримувачів послуг. Співпрацює із ТОВ “Медичний центр безпеки дорожнього руху”, що веде ліцензійну діяльність та надає медичні послуги за лікарськими спеціальностями “психотерапія”, “психіатрія”, “наркологія”, “психофізіологія”, “медична психологія”.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.»

                                

Управління праці та соціального захисту населення міської ради