До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

08-06-2018

На виконання вимог Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057, Управлінням праці та соціального захисту населення включено ДП «Південь-Курорт Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Санаторій «Орізонт» - розташований в центрі курорту Сергіївка. «Орізонт» - сучасна дев’яти-поверхова будівля. Територія санаторію включає в себе парк, поле для міні-футболу, дві волейбольні та баскетбольний майданчики та автостоянку. До послуг відпочиваючих: кіно-концертний зал, комп’ютерний клуб, бібліотека, перукарня, косметичний кабінет. Розміщення в 2,3,4-місних кімнатах з усіма зручностями.

В санаторії є обладнана в сучасному стилі їдальня з роздільними кабінками. Харчування відпочиваючих 5-ти разове, науково збалансоване, в нього входить і дієтичне харчування.

Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбір методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт Сервіс» включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику.

Наряду з програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, поїздки на екскурсії.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 19, тел.4-43-52.