До уваги мешканців міста!

27-03-2019

Постановою   Кабінету   Міністрів України від 06.02.2019р. №62 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Украаїни”, внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій населенню (далі-Положення), які набрали чинності з 01.02.2019р.

Згідно п. 18-6 Положення, виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється:

особам, які одержують пенсії, - Мінсоцполітики через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”, де особа одержує пенсію, відповідно до укладених договорів;

особам, які не одержують пенсії, - Мінсоцполітики через АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка” або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”. Виплата грошових переказів через платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка” або зарахування таких коштів на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”, регулюються нормативно-правовими актами АТ “Ощадбанк” та Національного банку. Договір про виплату житлової субсидії у готівковій формі укладається Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк”, в якому, зокрема, визначається порядок інформаційної взаємодії під час виплати житлової субсидії у готівковій формі особам, які не одержують пенсії.

Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у готівковій формі особам, які одержують пенсії, є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки відповідно до ]]>Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ]]>, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001р. № 1231.

Відповідно до цього,  починаючи з березня 2019р., користувачі субсидією отримають її місячний розмір   готівкою. А саме:

- якщо отримувач субсидії -  пенсіонер, то місячний розмір субсидії він отримає разом з пенсією;

- якщо   отримувач   субсидії   не одержує пенсію — через відділення АТ “Ощадбанк” (грошовий переказ “Швидка копійка”).

Для отримання суми субсидії через відділення АТ “Ощадбанк”, заявнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради