Увага, в м. Сєвєродонецьк діє Рада з питань створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку!

13-06-2016

Доводимо до відома зацікавлених осіб, що рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 288 від 08.06.2016 р. затверджено склад і положення Ради з питань створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Голова зазначеної Ради – заступник міського голови – Кузьмінов Олег Юрійович.

До складу Ради увійшли представники Управління житлово-комунального господарства міської ради, Сектору розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу, голови правлінь та управляючі активно функціонуючих ОСББ міста, а також депутати міської ради.

Основні функції Ради наступні:

• розгляд проблемних питань, які виникають у ініціативних груп під час створення ОСББ в житлових будинках міста, та надання практичної допомоги у вирішенні цих питань;
  •  розгляд спірних питань, які виникають у активно функціонуючих ОСББ в процесі здійснення фінансово-господарської діяльності об’єднань із житлово-комунальними підприємствами міста, та надання практичної допомоги у вирішенні цих питань;
  • здійснення консультативно-дорадчих функцій з питань створення та діяльності ОСББ;
  • розробка стратегії міста в напрямку створення та сприяння діяльності ОСББ і подальше винесення її на розгляд депутатів Сєвєродонецької міської ради;
  • вивчення та поширення позитивного вітчизняного досвіду розвитку ОСББ.

На засіданнях Ради також розглядатимуться багато інших різноманітних питань, які стосуються об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (створення, їх фінансово-господарської діяльності та інше).

Запрошуємо всіх небайдужих до проблем створення і діяльності ОСББ мешканців нашого міста до співпраці та участі у засіданнях Ради. Дата, час і місце проведення засідань Ради публікуватимуться на відповідному веб-сайті.

Чекаємо Вас!

Координатор Сектору розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.