Перші підсумки підготовки до зими 2018-2019 років ОСББ м.Сєвєродонецька

26-11-2018

Шановні керівники ОСББ, мешканці Сєвєродонецька!

Ресурсний Центр підтримки ОСББ підводить перші підсумки підготовки до зими 2018-2019 років ОСББ м.Сєвєродонецька. Всього на 01.11.2018 року в Сєверодонецьку зареєструвалося 64 ОСББ, 1 АОСББ (керівник Подоляка О.О.). До складу ОСББ м.Сєвєродонецька входить 95 багатоквартирних житлових будинка, це становить 11,8% від всього житлового фонду багатоквартирних житлових будинків. У 2018 році створено 7 ОСББ.

На 01.11.2018 року опалення на будинки ОСББ подало КП «СТКЕ» (обслуговує 59 багатоквартирних житлових будинків ОСББ), 11.11.2018 року опалення на будинки ОСББ подало ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» (обслуговує 24 багатоквартирні житлові будинки ОСББ). Крім того 12 багатоквартирних житлових будинків ОСББ з автономним опаленням.

Керівниками ОСББ було проведено комплекс заходів з підготовки до опалювального сезону, зокрема промивку внутрішньо-будинкових систем опалення, гідравлічне випробування, ревізію грязевиків та запорної арматури, ізоляцію трубопроводів, завезений пісок, встановлені металеві двері на входах до підвальних приміщень та інше. Деякі ОСББ встановили пластикові вікна, відремонтували під’їзди та входи до під'їздів.

Керівники ОСББ Лігус І.І. та Бурджанадзе Р.К. створили аварійну службу в своїх будинках та успішно працюють на благо співвласників ОСББ. 

Всі керівники віддають душу спільній справі, керівники новостворених ОСББ, як самі, так і з залученням співвласників, проводять роботи в своїх будинках навіть ще не маючи фінансових коштів та частіше за свої особисті кошти. Справа руху ОСББ – найважливіша для кожного з нас, для громади та країни.

Начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.