Капітальні ремонти ОСББ «Розумний Дім» та ОСББ «Сєвєродонецький Престиж, 11»

06-10-2017

Закінчено нові капітальні ремонти у 2017 році на житлових будинках ОСББ «Розумний Дім» (Голова правління  Яна Торовік) - вул. Вілєсова 6, створене в серпні 2016 року, та ОСББ «Сєвєродонецький Престиж, 11» (Голова правління  Любов Погорєльченко) - вул. Маяковського 11, створене в червні 2016 року.

ОСББ «РОЗУМНИЙ ДІМ» - «Капітальний ремонт мережі опалення багатоквартирного будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Вілєсова, будинок 6».

Загальна сума кошторису проекту складає 368027,35 гривень, мешканці будинку виявили бажання взяти участь у Програмі сумою співфінансування в розмірі 18401,37 гривень, що складає 5% від загальної вартості робіт.

Сума співфінансування Сєвєродонецької міської ради складає – 349625,98 гривень.

ОСББ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ПРЕСТИЖ» - «Капітальний ремонт оголовків димових та вентиляційних каналів житлового будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, будинок 11».

Загальна сума кошторису проекту складає 28844,02 гривень, мешканці будинку виявили бажання взяти участь у Програмі сумою співфінансування в розмірі 865,32 гривень, що складає 3 % від загальної вартості робіт.

Сума співфінансування Сєвєродонецької міської ради складає – 27978,70 гривень.

Тож, мережі опалення будинку по вул. Вілєсова, 6 і оголовки димових та вентиляційних каналів житлового будинку по вул. Маяковського, 11 капітально відремонтовано. Це є результатом плідної співпраці Сєвєродонецької міської ради,  відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу, ОСББ «Розумний Дім» та «Сєвєродонецький Престиж, 11».

Начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу Красюк Р.О.