Презентована Комунікаційна кампанія «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

19-08-2021

19 серпня у Сєвєродонецькій міській ВЦА презентували Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста», яка покликана створити унікальні концепції перевтілення в унікальні місця громадського простору кожного з міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк подякував організаторам за продовження співпраці за участь у розбудові Сєвєродонецької громади та наголосив: «Проєкт «Добрі сусіди – одна країна» - дуже гарна можливість для пошуку креативних рішень для розвитку нашого міста. Результатом нашої спільної співпраці стане проект який ми реалізуємо в громаді».

Під час заходу було презентовано урбаністичні арт- та дизайн-рішення з перетворення в унікальні об’єкти громадських місць Сєвєродонецька і робочий план впровадження комунікаційної кампанії, також відбулось його обговорення.

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди - одна країна» стала  можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування на сході України».