Щодо забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації

04-08-2011

Інваліди та діти-інваліди мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Рішення про забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням приймає медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) або лікувально-консультативна комісія (ЛКК для дітей-інвалідів) з наданням індивідуальної програми реабілітації. Облік інвалідів, які згідно з індивідуальною програмою реабілітації мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням інвалідів старше 18 років, веде управління праці та соціального захисту населення.

Для взяття на облік до УПтаСЗН необхідно подати заяву, заповнену інвалідом або його законним представником, та індивідуальну програму реабілітації. З усіх питань стосовно забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новикова, 15б, кімн. 19, тел. 4-43-52. Дні прийому: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00.