Запрошуємо мешканців міста до участі в марафоні з написання проектів громадського бюджету 22 та 23 січня 2020 року!

20-01-2020

Запрошуємо мешканців міста на марафон з написання проектів громадського бюджету! Громадський бюджет міста Сєвєродонецька – це ініціатива, яка надає можливість мешканцям реалізувати свої ідеї з покращення та розвитку нашого міста.

Цей марафон буде корисним та цікавим для тих мешканців,які:

• мають бажання подати проект громадського бюджету, але потребують допомоги в оформленні та розрахунку проекту;
  • мають ідею з покращення та розвитку міста, але потребують підтримки від містян
  • знають, як зробити місто більш комфортним, але не знають з чого почати.

Учасники та учасниці марафону отримають кваліфіковану допомогу в написанні проектів, матимуть можливість отримати консультацію від залучених до процесу реалізації проектів  представників головних розпорядників бюджетних коштів, познайомляться з однодумцями в просуванні креативних ідей щодо покращення  нашого міста!

Участь у марафоні безкоштовна.

Дата та час проведення:

22 січня 2020 року з 12:00 до 16:00

23 січня 2020 року з 9:30 до 13:30

Місце проведення:

Зал засідань міської ради №2 за адресою бульвар Дружби народів, 32а, перший під’їзд, ІІІ поверх.

Фасилітатори заходу:

Роман Широких, експерт з питань громадського бюджету АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»

Анна Ніколенко-Баєва, експерт з питань громадського бюджету АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад»

За додатковою інформацією можна звернутися до фінансового управління Сєвєродонецької міської ради за телефонами 4-14-34 та 4-03-58.

Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради