Ви тут:

До уваги мешканців міста!

10-09-2018

Сєвєродонецька міська рада повідомляє, що на даний час тривають роботи по реалізації  Міської цільової програми "Громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку на 2017 – 2019 роки". Головні розпорядники коштів вживають необхідний комплекс заходів щодо їх втілення у життя.

  1. Відділ освіти:

        - по проекту-переможцю «Створення комфортних умов за європейськими стандартами в інклюзивній групі для дітей з особливими потребами в дитячому садочку №38 «Росиночка» здійснено закупівлю лінолеуму у сумі 47 999 грн, тривають закупівлі необхідного обладнання;

       - по проекту-переможцю «Лінгафонний кабінет-ключ до успіху у вивченні іноземних мов» придбано програмне забезпечення на суму 51200 грн, проводиться підготовка тендерної документації для закупівлі обладнання;

      - по проектам «Спортивно-ігровий майданчик для здорового та активного дозвілля «Дитячий простір» та «Спортивно-ігровий майданчик для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» проводиться підготовка кошторисної документації;

      - проект-переможець «Клуб любителів гри Позитив" знаходиться на стадії підготовки договору щодо закупівлі обладнання.

II. Відділ капітального будівництва:

- по проекту «Заради краси та безпеки - благоустрій шкільного подвір'я» вже розроблено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу та здійснено попередню оплату на виконання капітального ремонту покриття території шкільного подвір'я СЗШ  I-III ступенів №14 у сумі 146703,03 грн, на території виконуються підготовчі роботи.

- по проекту-переможцю "Вуличний спортивно-гімнастичний комплекс" вже розроблена проектно-кошторисна документація та сплачено кошти у сумі 1 080 грн, триває її експертиза.

- під час реалізації проекту-переможцю «Лежачій поліцейський» було виявлено, що в проекті не передбачено кошти на встановлення знаків та роботи по монтажу лежачого поліцейського. На виконання проекту не вистачає коштів у сумі 15876 грн. Згідно наданого відділом капітального будівництва бюджетного запиту питання виділення додаткових коштів включено до переліку фінансування 2018 року, виділення коштів на який буде розглянуто комісією з питань планування бюджету та фінансів.

- по проекту "Футбольне поле "8+1" розроблено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу у сумі 2 416,23 грн. В ході реалізації проекту було виявлено, що вартість робіт по зведеному кошторисному розрахунку складає 782898 грн, на виконання проекту не вистачає коштів у сумі 282898 грн., виділення додаткових коштів буде розглянуто комісією з питань планування бюджету та фінансів. Проте, з метою пошуку виконавців на даний час триває процедура допорогової закупівлі.

- по проектам «Критий літній кінотеатр на 100 місць у 75 мікрорайоні з кіно-концертною сценою» та «Облаштування в 75 МКР 100 місць для сидіння  в літньому кінотеатрі та освітлення прилеглої території навколо нього» укладається договір з проектною організацією на розробку проектно-кошторисної документації.

III.Управління житлово-комунального господарства:

- по проекту-переможцю «Дитячий майданчик "Родинне дозвілля" по вул.Маяковського буд.10» укладено договір по якому вже здійснено попередню оплату на роботи з благоустрою кварталу №66 у сумі 55256,75 грн. Проект в стадії виконання;

- по проекту-переможцю "Дерева 81 мікрорайону-другий подих" розроблена проектно-кошторисна документація, яка проходить експертизу.

- по проекту «Проект благоустрою кварталу №52 "Заради майбутнього"» укладено договір по якому здійснено попередню оплату на роботи з благоустрою кварталу №52 у сумі 72 196,47 грн. Проект в стадії реалізації;

- по проектам-переможцям "Освітлені Арки", «Проект благоустрою кварталу №29 «Добробут» укладено договори на виконання робіт.

- по проекту-переможцю «Наш двір-маленька перлина Сєвєродонецька» ведуться перемовини з автором стосовно вибору обладнання дитячого майданчику, при цьому враховані пропозиції автора щодо закупівлі у конкретного постачальника.

        Сиротинська селищна рада вже підписала договір для реалізації проекту «Облаштування дитячих майданчиків у смт Воронове, Сиротине, Метьолкіне                               м. Северодонецьк» котрий знаходиться на реєстрації в Управлінні Державного казначейства України м.Сєвєродонецька.

По проекту-переможцю «Острівець для розвитку осередку культурного життя та дозвілля для дітей та молоді в смт.Борівське», що знаходиться на реалізації Борівською селищною радою, було виконано роботи по підключенню до мережі інтернет, укладено договори на придбання товарів та матеріалів, виконання робіт та надання послуг для реалізації проекту.

Всі необхідні роботи тривають , проекти втілюються в життя. Актуальна інформація буде надаватися станом на 1 та 15 число місяця.