До 25.11.2018 року чекаємо на пропозиції щодо вдосконалення діючого Положення про Громадський бюджет у м.Сєвєродонецьку!

25-10-2018

Координаційна рада з питань впровадження Громадського бюджету   повідомляє, що на підставі отриманих анкет від активних громадян міста, які виявили бажання залучитися до роботи над вдосконаленням діючого  Положення про Громадський бюджет,    створено  Робочу  групу  з  питань внесення змін до Положення про Громадський бюджет у м.Сєвєродонецьку  у  складі:

Кучеревський Антон Миколайович, автор  проекту, який  увійшов до числа   проектів-переможців;

Нарижна Валентина Іванівна, автор  проекту, який  увійшов до числа   проектів-переможців;

Зельська Олена, автор проекту, який  не  увійшов до числа   проектів-переможців;

Ніжельска Олена, дійсний член Координаційної ради з питань впровадження Громадського бюджету в м.Сєвєродонецьку;

Каминін Володимир Володимирович, особа, яка голосувала за проекти Громадського бюджету;

Сербін Андрій Юрійович, особа, яка голосувала за проекти Громадського бюджету;

Білоус Яна Юріївна, вперше долучається до впровадження Громадського бюджету.

До 25.11.2018 року чекаємо  на пропозиції щодо внесення змін до діючого Положення про Громадський бюджет у м.Сєвєродонецьку на електронну адресу vnutr_politikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Всі отримані пропозиції будуть  розглянуті та опрацьовані Робочою групою з питань  внесення змін до Положення про Громадський бюджет у м.Сєвєродонецьку!

З діючим ]]>Положенням про Громадський бюджет у місті Сєвєродонецьк]]> можна ознайомитись за посиланням:]]> http://severodoneck.fu.org.ua/polozhennya-pro-gromadskij-bjudzhet-15-18-18-20-03-2018/]]>