Мешканці громади подали 83 проєкти для участі в громадському бюджеті!

09-06-2021

Шановні мешканці!

28 травня 2021 року завершено етап подання проєктів громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2021 рік.  Цьогоріч мешканці подали 83 проєкти для участі в громадському бюджеті. Це найбільша кількість проєктів за всі роки впровадження громадського бюджету в Сєвєродонецьку.

Проєкти розподілено за 4 типами:

Загальноміські – отримано   30 проєктів

Загальноосвітні – отримано 17 проєктів

Соціальні – отримано 24 проєкти

Селищні – отримано 12 проєктів

За тематикою отримані цього року автори  визначили свої проєкти наступним чином:

-облаштування зон відпочинку  - 13 проєктів

-благоустрій дворів та кварталів – 22 проєкти

-інформаційні технології та інновації – 12 проєктів

-фізкультура та спорт – 9 проєктів

-культура – 4  проєкти

-дошкільна освіта – 8 проєктів

-позашкільна освіта – 3 проєкти

-інші – 12 проєктів

Наразі до 11 червня головні розпорядники бюджетних коштів аналізують отримані проєкти на відповідність їх умовам  громадського бюджету та можливість реалізації за кошти бюджету громади.

В 14 червня розпочнеться етап презентації проєктів громадського бюджету на 2021 рік. На жителів громади очікують креативні презентації від авторів проєктів, онлайн-заходи, під час яких автори представлять свої ідеї з покращення нашої громади. Слідкуйте за презентаціями в профільній групі ]]>«Громадський бюджет Сєвєродонецька»]]> в мережі Facebook  та на YouTube-каналі ]]>«]]>]]>Громадський бюджет Сєвєродонецької громади»]]>

Вже з 1 по 15 липня 2021 року відбудеться голосування за проєкти громадського бюджету. Кожний мешканець громади матиме 4 голоси, по одному за кожний тип проєкту. Ознайомитись з проєктами та проголосувати можна буде онлайн на сайті ]]>https://budget.e-dem.ua/4412900000/projects]]> або ж за допомогою Viber та Telegram ботів, терміналів самообслуговування ПриватБанку. Також проголосувати можна буде в пунктах для голосування, що будуть визначені Координаційною радою з питань громадського бюджету Сєвєродонецької МТГ.

Таким чином, переможцями стануть ті проєкти, що отримають найбільшу кількість голосів  від мешканців громади. Всього перемогу отримають 16 проєктів  з 83 поданих на участь в громадському бюджеті. На реалізацію проєктів-переможців буде спрямовано 7 млн грн. Вже наприкінці липня   будуть визначені  переможці громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2021 рік!

Координаційна рада з питань громадського бюджету Сєвєродонецької МТГ