До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів!

14-03-2017

З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

З 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації.

За консультацією з питань отримання захищених носіїв особистих ключів можливо звернутися до технічного адміністратора Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (державного підприємства “Національні інформаційні системи” або до його регіональних філій).

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області