Державна реєстрація змін до відомостей про організації профспілки

01-11-2019

Організація профспілки - це організаційна ланка профспілки, визначена статутом профспілки, що діє у межах повноважень, наданих статутом та Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

Для державної реєстрації змін до відомостей про організацію профспілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), у тому числі змін до установчих документів, подаються такі документи:

• заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, форма 3, затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016  № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630 (із змінами);
  • примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу  управління про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру, крім внесення змін до інформації про місцезнаходження та про здійснення зв'язку;
  • відомості про керівні органи організації профспілки (ім'я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) посада, контактний номер телефону та інші засоби зв'язку)  - у разі внесення змін до складу керівних органів.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації змін до відомостей про організацію профспілки, здійснюється не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

За державну реєстрацію змін до відомостей про організацію профспілки, що містяться у Єдиному державному реєстрі, адміністративний збір не справляється.

Суб'єктом державної реєстрації змін до відомостей про організації профспілки, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, є Головне територіальне управління юстиції у Луганській області.

Контактні номери телефонів Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань державної реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.

Отримати консультацію можливо також за допомогою он-лайн чату з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням: ]]>http://lugjust.gov.ua/gf-chat/]]>.

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області