Ви тут:

ФУРМАН Юрій Анатолійович

ФУРМАН  Юрій Анатолійович
Політична партія: 
Наш край

Контакти:

Тел.: 
(06452) 5-05-55

Прийом:

вул. Гагаріна, 104, офіс, перший поверх Графік особистого прийому: друга та четверта п'ятниця з 14.00 до 17.00

Територія реалізації депутатської діяльності:

округ №20 (вул. Гагаріна, 70Б, 72-72А, 74-74Б, 76, 76А, 77-80, пр. Гвардійський, 47-47А, 49-53, пр. Космонавтів, 4)

Інформація про діяльність:

У міській раді у складі депутатської фракції «Наш край» було запропоновано проекти рішень стосовно важливих для сєвєродончан питань. Серед них – надання допомоги співвласникам будинків в утепленні їх житлових споруд, встановленні приладів обліку води, газу та тепла; вирішення організаційних питань виходу з кризи комунальних підприємств; створення умов для розвитку мережі соціальних аптек, продажу «соціального хліба» та внутрішньо будинкових радіомереж.

Крім того, ініційовано розробку програми соціального захисту населення з приводу надання допомоги на лікування, у складних життєвих ситуаціях та на протезування. Ініціювалося питання і про виплату заборгованості по заробітній платі працівникам комунальних підприємств виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

Стосовно роботи у виборчому окрузі зазначу, що основним її напрямком є захист прав співвласників багатоквартирних будинків та забезпечення належного соціального захисту мешканців міста. У зв’язку з цим були проведені зустрічі з виборцями у багатоквартирних будинках та в депутатській приймальні. Отримана інформація опрацьовувалася і вносилася у проекти рішень та депутатських звернень. Мною особисто було взято участь в обговоренні проектів рішень з питань благоустрою міста, земельних правовідносин та капітального ремонту житлових будинків.

Крім того, за період моєї депутатської діяльності прийнято 63 звернення громадян. Серед питань, які турбують людей, виділяються такі: обслуговування та ремонт багатоквартирних будинків, виділення матеріальної допомоги, забезпечення транспортної доступності інвалідів та прав громадян на самозайнятість, захист прав і законних інтересів та багато інших.