Юрія Ахтирського нагороджено обласною відзнакою «За розвиток регіону»

22-11-2019

З нагоди вісімдесятиріччя Ахтирського Юрія Павловича, старшого інспектора Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради, удостоєно обласною відзнакою «За розвиток регіону». Урочисто привітали та вручили нагороду на засіданні виконкому 22 листопада.

Керівництво міста: в.о. міського голови Олег Кузьмінов, заступники міського голови Олександр Ольшанський, Ірина Степаненко, Григорій Пригеба, Олексій Свєтіков та керуючий справами виконкому Юрій Журба дякували Юрію Павловичу за значний внесок у розбудову міста Сєвєродонецька та Луганщини, за наполегливість та віддачу на користь нашого міста, за високий професіоналізм та трудові досягнення.

Юрій Павлович брав безпосередню участь у будівництві міста Сєвєродонецька, у тому числі об’єктів обласного значення, якими користуються мешканці міста Сєвєродонецька. Серед таких об’єктів: Сєвєродонецьке музичне училище ім. С.С. Прокоф’єва, Льодовий Палац спорту, пологовий будинок, стоматологічна поліклініка, шляхопровід на об’їзній автодорозі в напрямку заводу «Пролетарій», об’єкти тролейбусного парку, готель «Центральний», Центральний ринок по пр. Хіміків: будівля критого ринку на 500 торгових місць з вбудованими торговими кіосками, холодильними камерами, відкритими торговими рядами на площі ринку, громадською вбиральнею; житловий фонд та інші об’єкти житлово-комунального та соціально-побутового призначення: школи № 2, 6, 15, дитячі садки з повною комплектацією обладнання, Будинок побуту (2 блоки), хімчистка «Сніжинка», що була розташована по вул. Гагаріна, котельня другого житлового району на 3 котли ТВГ8 (мікрорайон 75); станція перекачування господарських стоків; каналізаційний та тепловий колектори 3-го житлового району.

Юрій Ахтирський працює у виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради з 1969 року. Працював на таких посадах: начальника відділу капітального будівництва виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради депутатів трудящих, заступника начальника Представництва Фонду державного майна України по Луганській області, заступника начальника Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради, консультанта міського голови Сєвєродонецька та інших. На сьогоднішній день обіймає посаду старшого інспектора Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Завдяки безпосередній участі Юрія Ахтирського були забезпечені проектно-кошторисною документацією і матеріальними ресурсами виноси з територій мікрорайонів 76, 77, 79: двох ниток газопроводу високого тиску Д530мм (труб близько 1000 тонн), ЛЕП220кв та ЛЕП110кв.

З 1998 р. по 2010 р. Юрій Ахтирський обирався депутатом Сєвєродонецької міської ради 23, 24 та 5 скликання.

Має нагороди: медалі «За доблесну працю» та «Ветеран праці»; грамоти обласної ради та обласної державної адміністрації.