Напередодні Дня Конституції України у гуманітарному хабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відбулись урочистості

Зібралися разом, щоб згадати: Конституція — це про право бути українцями; право говорити рідною мовою, берегти свою культуру, пам’ятати свій дім і вірити в майбутнє — навіть тоді, коли твій рідний Сєвєр тимчасово залишається в окупації.

Захід був наповнений дуже справжніми моментами.

Найбільш зворушливим стала передача Сіверськодонецькій громаді прапорів бригад і прапора Сіверськодонецька з підписами українських військових.

Це жива історія - дотик тих, хто сьогодні тримає небо над нами. Нагадування про ціну свободи, яку Україна платить щодня.

Передав їх зі світлинами військових начальниці Сіверськодонецької  МВА Євгенії Бойко волонтер Юрій Широков.

Один з прапорів належить 53 ОМБ імені князя Вололимира Мономаха: його Євгенії Бойко передали бійці особисто під час нагородження особового складу.

Для захисників гуртківці та майстрині колективу "Оберіг поколінь" передали власноруч зроблені обереги - Янголів.

Video file

Вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за незалежність і майбутнє нашої держави. Вона живе у дітях, які співають українських пісень.

У волонтерах, які не зупиняються.

У військових, які захищають.

У людях, які були змушені залишити свої домівки, але не залишили свою ідентичність.

Дякуємо нашим талановитим та щирим творчим колективам за яскраві виступи. Це:

Зразковий хореографічний колектив «Гран-Прі» Сіверськодонецького Центру позашкільної освіти «Дивосвіт», керівник Світлана Расадкіна;

Вокальний колектив "Лісова пісня", керівник Августина Журавель (Сіверськодонецький  Палац культури).

Вокальні ансамблі «Сузір’я» та «Діти майбутнього» (Сіверськодонецька музична школа 1), керівник Світлана Тисячна.

З Днем Конституції України!

Слава Україні!