Рятувальники провели інструктаж з головою та членами окружної виборчої комісії

15-07-2019

14 липня начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провів інструктаж щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки з головою та членами окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106.

Рятувальники приділили особливу увагу користуванню первинними засобами пожежогасіння, а також  забезпеченню приміщення для голосування відповідальності електромереж та електрообладнання. При проведенні додаткового інструктажу щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки акцентовано увагу на роз’ясненні  порядку дій під час виникнення пожежі, розливу небезпечних хімічних речовин, виявлення вибухонебезпечних предметів  та дій під час обстрілу.

В день виборів на виборчих дільницях передбачено чергування працівників служби порятунку.

Сєвєродонецьке міське управління

ГУ ДСНС України у Луганській області