Рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки під час святкування Дня Святої Трійці

11-06-2019

Під час релігійних свят неможливо уявити собі храм або оселю, у яких не запалюють свічок. Свічка - це символ віри, причетності людини до Божественного Світла.

 У святкові дні храми відвідає велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей.

Тому кожен віруючий повинен пам’ятати правила безпеки під час святкування Дня Святої Трійці:

 - не одягайте в церкву синтетичний, легкозаймистий одяг;

- намагайтеся не брати з собою дітей дошкільного віку;

- при встановлення свічок надійно кріпіть їх в свічниках, якщо у вас це не виходить, попросіть допомоги у служителів церкви.  Не довіряйте дітям встановлювати свічки;

Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати  за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Жінкам необхідно міцно підв’язувати хустки і прибирати волосся, зменшуючи ризик попадання на них вогню при нахилі голови.

Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Вони, залишені без нагляду, можуть також стати  однією з причин пожежі під час святкування Великодня.

- не намагайтеся за будь-яку ціну добратись до тої чи іншої ікони, цим ви створите штовханину. Пам’ятайте, що церкву відвідують люди різних вікових груп, де найбільше потребують уваги діти та престарілі громадяни.

- дотримуйтесь культури поведінки в храмі та біля нього. 

При виникненні пожежі та будь-якої надзвичайної ситуації чи події телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Дотримання цих нескладних порад допоможе зберегти гарний настрій, а свята пройдуть без надзвичайних пригод!

 

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області