ДСНС інформує: Рятувальники спільно з представниками ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» провели рейд лісними масивами міста

13-05-2019

Пожежі в лісах виникають з таких причин: через спекотну погоду, випалювання сухої трави, від ударів блискавки, але найчастіше, – через необережне поводження з вогнем людей. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також полум’я може перекинутися на будівлі у населених пунктах.

Щоб не допустити лиха, 07 травня рятувальники Сєвєродонецького міського управління ДСНС України у Луганській області спільно з представниками ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» провели рейд на території лісових масивів м. Сєвєродонецьк, аби вкотре пересвідчитись, чи дотримуються відпочивальники правил безпечної поведінки у лісі.

З громадянами, які перебували у лісі, фахівці Служби порятунку «101» провели бесіди щодо дотримання правил поведінки в лісах, та наголосили, що розводити багаття та залишати недопалки в лісі заборонено. Кожному, з ким довелося поспілкуватись, вручили пам’ятки та листівки протипожежного характеру.