ДСНС інформує: Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

11-09-2018

8 вересня співробітники Сєвєродонецького міського управління та 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області в рамках Дня відкритих дверей Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Основною метою заходу було ознайомлення підростаючого покоління із правилами пожежної безпеки, з діяльністю пожежно-рятувальної та піротехнічної служби.

Учасниками заходу були вихованці Сєвєродонецького міського центру дитячої та юнацької творчості. На території закладу було організовано демонстрацію пожежної техніки та спеціального обладнання, котре діти мали змогу роздивитися. Також рятувальники нагадали маленьким гостям акції правила безпеки життєдіяльності, а для кращого засвоєння отриманої інформації рятувальники провели із дітьми вікторину.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки у побуті: під час користування електричними та газовими приладами. Окрім цього, малеча дізналась основні правила безпеки у разі знаходження вибухонебезпечного предмету. Під час  акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», рятувальники довели, що здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати гарний настрій та незабутні враження!