ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в складському приміщенні

27-09-2018

26.09.2018 р. о 21 год. 33 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-12 від невідомого громадянина з надійшло повідомлення про те, що горить складське приміщення деревообробного цеху за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова.

До місця виклику було направлено черговий караул на “Магирус” 170 та на АЦ-4-60(5309)-505 М.

Прибувши до місця події та провівши розвідку було встановлено, що горить побутове приміщення складської будівлі, площа пожежі близько 20 м2. Потребувалась допомога, тому о 21 год. 38 хв. було направлено черговий караул ДПРЧ-35 на АЦ-40 (131)137 .

Під час проведення огляду місця пожежі, розслідування причин її виникнення встановлено, що найбільше термічне ушкодження має побутове приміщення, яке знаходилося в середині складського приміщення, з правого боку від вхідних воріт. Перегородки побутового приміщення були виготовлені з деревини та повністю знищені пожежею. На електричних дротах виявлено сліди каплевидної форми, що свідчить про ймовірне коротке замкнення. На території, де виникла пожежа, слідів ЛЗР не виявлено.

Пожежу ліквідовано о 23 годині 20 хв.

На місці пожежі загиблих  та травмованих не виявлено.

Вогнем знищено: побутове приміщення складської будівлі.

Пошкоджено: закопчено стіни та стеля складської будівлі.

Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті на виробництві!