ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в приватному гаражі

21-03-2019

21.03.2019 р. о 07 год. 02 хв. на ПЗЧ від невідомого гр. надійшла інформація про те, що за адресою: перехрестя по вул. Лисичанська - пр-т. Хіміків, р-н автовокзалу, йде дим з гаражу.

До місця виклику було направлено відділення ДПРЧ-12 на Magirus. Прибувши до місця виклику о 07 год. 07 хв. та провівши розвідку особовий склад відділення встановив, що горять речі в приватному гаражі на площі 2м.кв. Знищено від пожежі: особові речі, точильний станок, електричний щиток. Пошкоджено: облицювання гаражу, електрична проводка, дах гаражу. На місці події слідів ЛЗР та ГР не виявлено. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електричної мережі. О 07 год. 07 хв. пожежу було локалізовано. О 07 год. 26 хв. - ліквідовано. Постраждалих та загиблих на пожежі не виявлено.

Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті, вчасно проводьте заміну електричної мережі та слідкуйте за справністю електричних розеток та вимикачів, не залишайте ввімкнені електричні прибори та обігрівачі, не користуйтеся електричними приборами з пошкодженою ізоляцією.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області