ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу в магазині

01-08-2018

01 серпня о 07:10  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Сєвєродонецьк,  вулиця Новікова, 13, йде дим у магазині.

Негайно до місця виклику було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12. Після прибуття на пожежу, в ході розвідки рятувальники встановили, що пожежа виникла в торговому приміщенні, загоряння холодильного обладнання на площі 9 м.кв.

На місці виникнення пожежі слідів легкозаймистих та горючих речовин не виявлено. Постраждалих та загиблих на пожежі не виявлено.

На пожежі знищено холодильне обладнання, закопчено стіни та стелю приміщення.

Пожежа була ліквідована о 08:00. До гасіння пожежі залучалося 2 одиниць техніки та 8 чоловік особового складу. Наразі з’ясовуються причини та обставини виникнення пожежі.

Сєвєродонецьке міське управління  ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян міста дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та на виробництві.