ДСНС інформує: Рятувальники ліквідували пожежу

27-08-2018

23.08.2018 о 13 годині 10 хвилин на пульт зв’язку ДПРЧ-12 м. Сєвєродонецька Головного управління ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про пожежу у житловій квартирі 9-ти поверхового будинку за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, буд. 23.

До місця події о 13 годині 10 хвилин направлено дві одиниці техніки та особовий склад в кількості 9 осіб.

Після прибуття на місце, виявлено що горить житлова квартира на 9-му поверсі. Гасіння було здійснено двома напрямками: через балкон житлової кімнати та вхідні двері після їх відкривання шансовим інструментом. При розвідці пожежних рятувальників, у другій кімнаті (дитяча) на підлозі поряд з виходом на балкон було знайдено труп чоловіка (господаря квартири) 1976 року народження. О 14 год. 00 хв. пожежу було ліквідовано.

Зі слів свідків , господар квартири зловживав спиртними напоями та курінням. Це підтверджує і наявність недопалків в кімнатах квартири. Аварійних режимів роботи електромереж квартири не було.

При детальному огляді місця виникнення пожежі слідів ЛЗР не виявлено.

Пожежею знищено: меблі, побутова техніка, кондиціонер, особисті речі, міжкімнатні двері та вікна. Пошкоджено: закопчені стіни та стеля, меблі, особисті речі в кімнатах квартири.

Найбільш ймовірна причина пожежі, в наслідок якої загорівся диван в житловій кімнаті приватної квартири та загинув громадянин 1976 року народження – могло бути необережне поводження з вогнем під час куріння.