Сєвєродонецьк: Рятувальники ліквідували пожежу в квартирі

30-01-2018

28 січня о 01:30 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м.Сєвєродонецьк по вул..Курчатова 8, з квартири йде дим. До місця виклику негайно було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 ГУ ДСНС України у Луганській області. По прибуттю на місце події та під час розвідки було встановлено, що горить диван та побутові речі в кімнаті на площі 8м.кв.. Гасіння пожежі ускладнювалось сильним задимленням. Для гасіння було задіяно одну ланку ГДЗС та подано ствол «Б» Постраждалих та загиблих на пожежі не виявлено.

Силами рятувальників пожежа була ліквідована о 02:09.

До гасінні пожежі залучалось 9 чоловік особового складу та  3 одиниці техніки. Зі слів свідків, господар квартири часто пиячив та палив, тому ймовірна причина загоряння – необережне поводження з вогнем під час паління

Шановні громадяни, будьте обачливими та бережіть себе та своїх рідних!

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області