Увага! Відновлення прийому заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб

24-09-2020

(Постанова КМУ від 27.11.2019 № 980)

З 9 години 00 хв. 10 вересня 2020 року відновлюється прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб (Постанова КМУ від 27.11.2019 № 980).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу зацікавлених осіб в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла, що на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитла (додаються) громадяни мають можливість:

- отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

- визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

- ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

- зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

Заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до регіональних управлінь Держмолодьжитла або ж можуть бути надіслані засобами поштового або електронного зв’язку.

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла де ви бажаєте отримати кредит (не залежно від місця реєстрації громадянина).

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла. Кандидати отримують кредит з урахуванням місця реєстрації заяви.

Порядковий номер кандидата в реєстрі формується в порядку черговості подання відповідної заяви про намір отримати кредит та анкети (в електронному або паперовому вигляді) з урахуванням дати та часу подання заяви та анкети.

Датою подання електронної заяви про намір отримати кредит є дата надходження на визначену електронну регіонального управління.

Якщо електронна заява та анкета надійшли на визначену електронну адресу регіонального управління в неробочий день та/або неробочий час, датою подання заяви та анкети вважається наступний після нього робочий день.

Офіційні веб-адреси регіональних управлінь та Іпотечного центру в місті Києві та Київській області Держмолодьжитла за посиланням:

Регіон

адреса офіційного веб-сайту