До уваги внутрішньо переміщених осіб!

26-10-2017

З 16.09.2017 року набули чинності деякі зміни до нормативних актів, які регулюють питання пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб, а саме:

  1. Виплата пенсій ВПО проводиться через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ «Державний Ощадний банк України», з вересня цього року додатково надана можливість отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій через мережу установ і пристроїв будь-яких банків на території України.
  2. Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю 1 групи та особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги, може проводитись ПАТ «Укрпошта» з доставкою додому за фактичним місцем проживання в м. Сєвєродонецьку.

Для цього інвалідам 1 групи необхідно надати відповідну заяву до управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку без надання будь-яких додаткових документів, якщо в електронній пенсійній справі вже наявна інформація про встановлення першої групи інвалідності.

В інших випадках до заяви про переведення виплати пенсії з доставкою додому надаються наступні документи:

  • довідка МСЕК про встановлення 1 групи інвалідності
  • висновок лікарсько-консультативної комісії про те, що особа не здатна до самообслуговування та потребує постійної сторонньої допомоги.

Заява подається пенсіонером особисто (в разі необхідності організовується виїзний прийом спеціалістів управління за домашньою адресою для прийому такої заяви).

Управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку