Головне управління Держпраці у Луганській області інформує працівників та роботодавців

07-11-2018

05 вересня поточного року Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою з питань праці, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України, Національною поліцією, іншими центральними органами виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування з 05 вересня поточного року інформаційно-роз’яснювальних та комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

У період з 05 вересня по 05 жовтня Головним управлінням Держпраці у Луганській області була проведена активна інформаційно-роз’яснювальна компанія щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. На сьогодні є досить багато випадків, коли працівники підприємств, установ, організацій працюють без оформлення трудових відносин та отримують заробітну плату у «конверті». Не маючи трудового договору, такій категорії працівників відстояти свої права досить складно. Прагнення безвідповідальних роботодавців заощадити на сплаті податків призводить до того, що найманий працівник втрачає мінімальні державні гарантії, є соціально незахищеним.

На теперішній час на виконання розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Головним управлінням Держпраці у Луганській області розпочато проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

]]>http://lg.dsp.gov.ua/news/item/1788-golovne-upravlinnya-derzhpratsi-u-luganskij-oblasti-informue-pratsivnikiv-ta-robotodavtsiv]]>