Ви тут:

ФУРМАН  Юрій Анатолійович

08-07-2016

Обраний від партії: 
«Наш край».
Адреса депутатської приймальні: вул. Гагаріна, 104, офіс, перший поверх.
Контакти: тел. (06452) 5-05-55.
Графік особистого прийому: 
друга та четверта п'ятниця з 14.00 до 17.00.
Територія реалізації депутатських повноважень: округ №20 (вул. Гагаріна, 70Б, 72-72А, 74-74Б, 76, 76А, 77-80, 
пр. Гвардійський, 47-47А, 49-53, пр. Космонавтів, 4).
Інформація про діяльність:
У міській раді у складі депутатської фракції «Наш край» було запропоновано проекти рішень стосовно важливих для сєвєродончан питань. Серед них – надання допомоги співвласникам будинків в утепленні їх житлових споруд, встановленні приладів обліку води, газу та тепла; вирішення організаційних питань виходу з кризи комунальних підприємств; створення умов для розвитку мережі соціальних аптек, продажу «соціального хліба» та внутрішньо будинкових радіомереж.
Крім того, ініційовано розробку програми соціального захисту населення з приводу надання допомоги на лікування, у складних життєвих ситуаціях та на протезування. Ініціювалося питання і про виплату заборгованості по заробітній платі працівникам комунальних підприємств виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
Стосовно роботи у виборчому окрузі зазначу, що основним її напрямком є захист прав співвласників багатоквартирних будинків та забезпечення належного соціального захисту мешканців міста. У зв’язку з цим були проведені зустрічі з виборцями у багатоквартирних будинках та в депутатській приймальні. Отримана інформація опрацьовувалася і вносилася у проекти рішень та депутатських звернень. Мною особисто було взято участь в обговоренні проектів рішень з питань благоустрою міста, земельних правовідносин та капітального ремонту житлових будинків.
Крім того, за період моєї депутатської діяльності прийнято 63 звернення громадян. Серед питань, які турбують людей, виділяються такі: обслуговування та ремонт багатоквартирних будинків, виділення матеріальної допомоги, забезпечення транспортної доступності інвалідів та прав громадян на самозайнятість, захист прав і законних інтересів та багато інших.