Ви тут:

БУТКОВА Олена Миколаївна

БУТКОВА Олена Миколаївна
Політична партія: 
Опозиційний блок

Контакти:

Тел.: 
(066) 956-61-56 (з 8.00 до 18.00)
Email: 
oppobloksv@ukr.net, alona722@ukr.net

Прийом:

В будівлі міської ради за попереднім записом

Територія реалізації депутатської діяльності:

вул. Айдарська; вул. Вілєсова, 41-43; пр. Гвардійский, 77А-81; вул. Київська; вул. Сосюри; ш. Будівельників, 25.

Інформація про діяльність:

Депутатом міської ради мене обрано вперше.  Для мене дуже важливо брати участь у житті городян і надавати їм посильну допомогу.

Одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, так як основним завданням депутата є представлення і захист законних прав та інтересів громадян.

Я вважаю, що це неправильно - на рівні міста ділити депутатів за політичною ознакою. Ми не впливаємо на політику України, ми впливаємо безпосередньо на життя міста. Нас обирають для того, щоб тримати руку на пульсі міста і, як лікар, піклуватися про те, щоб цей пульс був нормальним. Ми, всі міські депутати, повинні займатися своїм містом, а не політикою, і перш за все, кожен своїм округом, де люди тебе обрали.

Свою депутатську діяльність почала з того, що, проаналізувавши всі передвиборні накази виборців, у січні 2016 року подала до міської ради перелік ремонтних робіт, в який входили:  ремонт внутрішньоквартальних доріг, облаштування вуличного освітлення, поточний ремонт покрівлі, під'їздів, встановлення дитячих майданчиків та ін. Жодне звернення не залишилося без уваги та майже всі роботи були виконані. Зв'язок з виборцями не втрачається і зараз.

Звертаюся з вдячністю до жителів округу № 31 за неухильну довіру до мене. У нас немає інших пріоритетів, крім Ваших інтересів! З задоволенням хочу відзначити, що останнім часом, нарівні з індивідуальними відвідувачами, на прийом стали приходити організовані групи небайдужих сєвєродончан, готових приймати активну участь в житті міста.