Ви тут:

БУТКОВ Ігор Миколайович

БУТКОВ Ігор Миколайович
Політична партія: 
Опозиційний блок

Контакти:

Тел.: 
(066) 956-61-56 (з 8.00 до 18.00)
Email: 
oppobloksv@ukr.net

Прийом:

В будівлі міської ради за попереднім записом

Територія реалізації депутатської діяльності:

м. Сєвєродонецьк

Інформація про діяльність:

Крім активної участі в роботі депутатських комісій та підготовки питань, які виносяться на розгляд сесій, я проводжу роботу, спрямовану на допомогу городянам в їх повсякденному житті.

По-перше, при моєму фінансовому сприянні відновився рух пільгового транспорту в селища Воєводівка, Воронове, Олександрівка і на дачі біля оз. Клешня. Тепер представники незахищених верств населення можуть безплатно їздити на «соціальному автобусі». Перевезення здійснюватимуться в дачний сезон три рази в тиждень з квітня по жовтень.

По-друге, не без моєї участі пройшло ще одна масова і важлива подія. День міста Сєвєродонецька не так давно відзначили і корінні сєверодончани, і приїжджі гості. Для того, щоб свято стало яскравим і незабутнім для всіх, було вирішено запросити відому рок-групу «Воплі Відоплясова» і Олега Скрипку. На гонорар артистам не було витрачено жодної бюджетної копійки, я оплатив їх виступ з власних коштів.

Також вже більше 7 років я надаю спонсорську допомогу Сєвєродонецькій команді з настільного тенісу. Крім ремонтних робіт в залі для тренувань, систематично надаю матеріальну допомогу. Таким чином, у спортсменів з'являється можливість взяти участь у всеукраїнських виїзних чемпіонатах і турнірах, і прославляти наше місто за межами Луганської області.

Звертався з депутатськими запитами на тему дотримання законності і захисту прав громадян в правоохоронні та контролюючі органи.