Відділ по контролю за благоустроєм інформує

27-05-2020

На виконання Порядку демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у місті Сєвєродонецьку, затвердженого рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради № 290 від 13.05.2020 року, за результатами Вімоніторингу порушень щодо розміщення тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі відділ по контролю надає інформацію щодо складених приписів щодо демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі, що розміщені з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244, Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради, затверджених рішенням сесії міської ради № 3727 від 12.06.2019 року:

1) тимчасова споруда у вигляді металевої клітини в районі перехрестя вул.Танкістів та вул.Федоренка;

2) тимчасова споруда у вигляді металевого навісу та металевої конструкції на тротуарі в районі буд. 27 проспекту Хіміків;

3) металеві ворота, встановлені на тротуарі загального користування між ринком ПП “Успіх” та прилавками контейнерного типу вздовж вул.Курчатова.