Шановні керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти (магазини, ресторани, перукарні, автостоянки і т.і.)!

25-02-2019

З нагоди святкування 85-ї річниці з дня заснування нашого міста закликаємо Вас щодо виконання обов’язків у сфері благоустрою міста !

Наступним доводимо до відома, що на виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та “Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради”, суб’єктам господарювання, що експлуатують торговельні центри, об’єкти сфери платних послуг, ресторанного господарства, ринків, інших об’єктів торгівлі, а також палаток, ларьків, інших об’єктів вуличної торгівлі, необхідно:

- щорічно, до 25-го квітня робити ремонт, фарбування та оновлення фасадів об’єктів побутового торговельного призначення, щитів для реклам, кіосків,огорож, парканів, воріт, інших об’єктів відповідно до проектів та іншої документації. Постійно утримувати в належному стані вищезгадані об’єкти (п.6.6.1);

- встановити урни біля входу і виходу з адміністративних, побутових, навчальних, торгових та інших будівель та споруд, біля торгових палаток, павільйонів та інших малих архітектурних форм (п.п.4.2.12);

- утримувати в належному стані прилеглу до закладу територію (п.п.4.2.1.);

- мати договори на вивіз твердих (рідких) побутових відходів із спеціалізованими підприємствами, що мають спеціалізований транспорт (п.п.5.1.6).

На територіях, які належить прибирати, необхідно проводити весь комплекс робіт, спрямований на наведення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме:

- регулярне прибирання від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу;

- забезпечення вивезення сміття,;

- регулярне миття об’єктів та елементів благоустрою;

- очищувати лінії опор ліній електропередач, стовбурів, стовпів, парканів, дерев, будівель,інших елементів благоустрою від об’яв, реклами, вивішених у недозволених місцях.

Забороняється :

- змінювати зовнішній вигляд фасадів і споруджень без відповідних проектних документів;

- наклеювати афіші, оголошення та інші носії інформації у невстановлених місцях.

Забороняється розміщення друкованої реклами безпосередньо на зовнішній поверхні будинків, споруд, на парканах, огорожах, стовпах, опорах, деревах та інших місцях для цього не призначених. Відшкодовувати в повній мірі витрати на видалення зазначених оголошень. Витрати сплачує фізична або юридична особа, яка займається розповсюдженням рекламних та/або інформаційних оголошень та/або особа, яка проводить акцію, що зазначена в рекламних або інформаційних оголошеннях.

Невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти ( 850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Сєверодонецької міської ради