ЗВІТ про результати повторного відстеження регуляторного акта «Про затвердження порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька» (у новій редакції)

15-12-2022

15.12.2022

Відстежується результативність регуляторного акту - «Про затвердження порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території     м. Сєвєродонецька» (у новій редакції), затвердженного розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА № 1158 від 13.05.2020 р.

Виконавець заходів з відстеження: відділ торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА.

Цілі прийняття регуляторного акту:

▪ впорядкування організації сезонної та святкової торгівлі, торговельного обслуговування та надання послуг населенню під час проведення масових заходів на території м. Сєвєродонецька;

▪ вдосконалення правового регулювання господарських відносин між Сєвєродонецькою міською ВЦА та суб’єктами господарювання пов’язаних з організацією сезонної та святкової торгівлі;

▪ ліквідація торгівлі у невстановлених місцях;

▪ забезпечення населення міста в достатній кількості товарів місцевих товаровиробників та сільськогосподарською продукцією.

Строк виконання заходів з відстеження: протягом   24.02.22 – 15.12.2022.

Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: показники результативності даного регуляторного акта, отримані шляхом аналізу статистичних даних відділу торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА.

На основі даної інформації, були отримані показники результативності вказаного регуляторного акту:

▪ кількість заяв від суб’єктів господарювання на участь у сезонній торгівлі протягом 24.02.22 – 15.12.2022- 0 заяв;

▪ кількість заяв від суб'єктів господарювання на участь у святковій торгівлі протягом 24.02.22 – 15.12.2022-  0 заяв;

▪ кількість погоджувальних листів на участь у сезонній торгівлі протягом

24.02.22 – 15.12.2022-  0  листів- погоджень;

▪ кількість погоджувальних листів на участь у святковій торгівлі протягом

24.02.22 – 15.12.2022-  0 листів- погоджень.

* Сєвєродонецька міська територіальна громада перебуває в тимчасовій окупації, відповідно до  Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 10 листопада 2022 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 р. № 45 3/37789.