ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 320 від 18.05.2018р. «Про  затвердження Порядку розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька»

19-12-2022

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради №320 від 18.05.2018р. «Про затвердження Порядку розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька» (Порядок).

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ містобудування та архітектури Управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА.

3. Цілі прийняття акта:

Порядок розроблено з метою визначення єдиної процедури розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів у місті Сєвєродонецьку.

Основні цілі, на досягнення яких спрямований даний Порядок:

• приведення мережі майданчиків для паркування транспортних засобів у відповідність до чинного законодавства;
  • забезпечення належного благоустрою вулично-дорожньої мережі міста;
  • підвищення безпеки дорожнього руху та дисципліни водіїв, підвищення культури паркування.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 18.05.2019р. – 18.05.2022р.

5. Тип відстеження: періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта використаний статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

• кількість поданих заяв на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів;
  • кількість прийнятих рішень щодо надання дозволу на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів;
  • кількість облаштованих майданчиків для паркування транспортних засобів та кількість машино-місць.

Відстеження результативності здійснювалось за даними отриманими від відділу містобудування та архітектури Управління землеустрою, містобудування та архітектури.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності дії регуляторного акту

18.05.2019р.-18.05.2022р.

1

Кількість поданих заяв на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів

16

2

Кількість  прийнятих рішень щодо надання дозволу на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів;

14

3

Кількість облаштованих майданчиків для паркування транспортних засобів

та кількість машино-місць.

14

175

9Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

Аналіз результатів проведення періодичного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даний акт дає можливість обладнання та утримання майданчиків для паркування транспортних засобів, що призводить до підвищення безпеки дорожнього руху та забезпечення належного благоустрою вулично-дорожньої мережі міста.