ЗВІТ про відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 598 від 10.05.2019р. «Про затвердження «Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення торгових майданчиків..

17-05-2021

12-05-2021

          1. Вид та назва регуляторного акта:   Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 598 від 10.05.2019р.  «Про затвердження «Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення торгових майданчиків, засобів пересувної мережі, атракціонів та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька» .

        2. Назва виконавця заходів з відстеження:  

  Управління ЖКГ Сєвєродонецької міської ВЦА

3. Цілі прийняття акта:  Порядок розроблено з регулювання правовідносин, пов'язаних із  реалізацією права тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення торгових майданчиків,  засобів пересувної мережі, атракціонів та тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька  (далі - тимчасові об'єкти підприємницької та іншої діяльності).

         Основні цілі, на досягнення яких спрямований даний Порядок:

  •  запровадження процедури надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення торгових майданчиків, засобів пересувної мережі, атракціонів та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька;
  •  регулювання організаційно-правових відносин,  пов’язаних з оформленням договорів;
  •  запровадження порядку розрахунку плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності;
  •  підвищення рівня довіри у відносинах між суб'єктами господарської діяльності та органами влади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 11.04.2020р. – 10.05.2021 р.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

  Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

  Аналіз результативності дії зазначеного проектуи здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

  • Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на    яких поширюватиметься дія акта;
  • Скарги  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо  порушень, пов’язаних з  реалізацією тимчасового користування окремими елементами благоустрою.

  Відстеження результативності здійснювалось за даними  відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста міськради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: 

 

       Показники результативності дії регуляторного акту

 11.04.2020р.-

       10.05.2021р.

1

 Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на 

  яких поширюватиметься дія акта;

 

93

2.

Кількість документів, необхідних для виконання вимог регуляторного акту, шт

1

3.

Кількість випадків недотримання державними органами місцевого самоврядування, іншими суб’єктами, що впроваджують цей акт, його основних положень, шт 

0

4.

Кількість штрафних санкцій, сплачених суб’єктами господарювання при невиконанні вимог регуляторного акту, шт

0

 

   9Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

  Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даним актом врегульовано процедуру функціонування тимчасових споруд, вдосконалено  Порядок демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька, здійснюється покращення  благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста.

 

 

    Начальник Управління ЖКГ

    Сєвєродонецької міської ВЦА                           Антон КОВАЛЕВСЬКИЙ