18-05-2021

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради від 13.05.2020 №281 «Про  внесення змін до Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька».

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Відділ містобудування та архітектури управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

3. Цілі прийняття акта:

Рішення розроблено з метою уточнення положень регуляторного акту – Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька, затвердженого рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради від 25.09.2018 №627, а саме: уточнення  переліку документів, які подаються суб’єктом господарювання разом з заявою про намір встановити торговий майданчик. Основною метою прийняття рішення «Про  внесення змін до Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька»  є створення сучасного правового  простору для розміщення торгових майданчиків, який буде відповідати потребам суб’єктів господарювання, територіальної громади міста Сєвєродонецька  та формування цілісного естетичного середовища міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 13.05.2020 – 13.05.2021

5. Тип відстеження:  повторне

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного рішення виконавчого комітету міської ради здійснювався за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

• кількість поданих заяв на розміщення літніх торгових майданчиків;
  • кількість  виданих листів-погодження на розміщення літніх торгових майданчиків;
  • кількість поданих заяв на розміщення всесезонних торгових майданчиків;
  • кількість прийнятих рішень на розміщення всесезонних торгових майданчиків;
  • кількість виданих паспортів прив’язки всесезонних торгових майданчиків.

Відстеження результативності здійснювалось за даними отриманими від відділу містобудування та архітектури управління землеустрою, містобудування та архітектури та  відділу торгівлі та з захисту прав споживачів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності дії регуляторного акту

13.05.2020р.-

13.05.2021р.

Кількість поданих заяв на розміщення літніх торгових майданчиків

Кількість  виданих листів-погодження на розміщення літніх торгових майданчиків

Кількість поданих заяв на розміщення всесезонних торгових майданчиків

Кількість прийнятих рішень на розміщення всесезонних торгових майданчиків

Кількість виданих паспортів прив’язки всесезонних торгових майданчиків.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даний акт дає можливість розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька,  що сприяє підвищенню рівня благоустрою міста та створенню нових місць відпочинку для громадян міста.

Заступник керівника

Сєвєродонецької міської військово -

цивільної адміністрації                                                           Олег КУЗЬМІНОВ