ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення сесії Сєвєродонецької міської ради № 3727 від 12.06.2019р. «Про затвердження Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради"

29-12-2021

28-12-2021

1. Вид та назва регуляторного акта:   Рішення шістдесят п’ятої (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради № 3727  від 12.06.2019 р.  «Про   затвердження  Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради» .

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста  Управління ЖКГ Сєвєродонецької міської ВЦА

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт розроблено з метою врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів, і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території міста Сєвєродонецька.

Основні цілі, на досягнення яких спрямований даний Порядок:

• створення умов захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності як людини, так і суб’єктів господарювання середовища, захисту довкілля;
  •  покращення санітарного стану та мікроклімату;
  •  зниження рівня шуму;
  •  належне утримання та раціональне використання території населених пунктів;
  • охорону об’єктів благоустрою;
  •  виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів»;
  • вдосконалення нормативної бази;
  •  впровадження державної регуляторної політики у сфері благоустрою;
  • врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 25.11.2020р. – 26.12.2021р.

5. Тип відстеження: повторне .

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного проекту рішення ради здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

• Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на    яких поширюватиметься дія акта;
  • Можливі надходження від штрафів за адміністративні порушення;
  • Розмір коштів, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням акта;
  • Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;
  • Покращення благоустрою території міста шляхом встановлення нових та відновлення існуючих елементів благоустрою
  • Сприяння укладанню договорів на вивіз ТПВ з спеціалізованими підприємствами;
  • Кількість звернень мешканців міста з питань неналежного санітарного стану території

Відстеження результативності здійснювалось за даними  відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста УЖКГ Сєвєродонецької міської ВЦА.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності дії регуляторного акту

25.11.2020р.-

26.12.2021р.

1.

Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на    яких поширюватиметься дія акта, од.

2.

Надходження від штрафів за адміністративні порушення,грн.

3.

Розмір коштів, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням акта, грн.

1200 (на рік)

4.

5.

Встановлення урн балансоутримувачами (власниками) об’єктів благоустрою ,од.

6.

Укладено  договорів на вивіз ТПВ з спеціалізованими підприємствами,од.

7.

Кількість звернень мешканців міста з питань порушень у сфері благоустрою, од.

9Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даним актом  вдосконалено нормативну базу у сфері благоустрою, врегульовано правовідносини між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта, здійснюється покращення  благоустрою

Начальник Управління ЖКГ

Сєвєродонецької міської ВЦА                                Антон КОВАЛЕВСЬКИЙ