ЗВІТ про відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857 від 16.11.2018р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018р. «Про затвердження Порядку демонтажу тим

19-11-2019

ЗВІТ

про  відстеження результативності рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857 від 16.11.2018р. «Про  внесення змін до рішення  виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018 р. «Про затвердження  Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку»

15-11-2019

1. Вид та назва регуляторного акта:   Рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради № 857  від 16.11.2018р.  «Про  внесення змін до рішення  виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018 р. «Про затвердження  Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку» .

2. Назва виконавця заходів з відстеження:  

  Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста  Сєвєродонецької міської ради

3. Цілі прийняття акта:  Порядок розроблено з метою врегулювання процедури функціонування тимчасових споруд, удосконалення  Порядку демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька.

 

  Основні цілі, на досягнення яких спрямований даний Порядок:

  • покращення благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста;
  • ефективне використання ресурсів територіальної громади;
  • збереження охоронних зон інженерних мереж міста;
  • врегулювання процедури функціонування ТС, удосконалення  Порядку демонтажу ТС на території міста Сєвєродонецька

4. Строк виконання заходів з відстеження: 16.11.2018р. – 15.11.2019р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження:

  Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта  використаний статистичний метод одержання результатів  відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

  Аналіз результативності дії зазначеного проекту рішення ради здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

  • Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на    яких поширюватиметься дія акта;
  • Кількість  прийнятих рішень щодо демонтажу тимчасових  споруд;
  • Скарги  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо  невпорядкованості процедури розміщення та демонтажу   тимчасових споруд для провадження підприємницької   діяльності.

  Відстеження результативності здійснювалось за даними  відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста міськради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: 

       Показники результативності дії регуляторного акту

 16.11.2018р.-

       15.11.2019р.

1

 Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на 

  яких поширюватиметься дія акта;

 

78

2

 Кількість  прийнятих рішень щодо демонтажу тимчасових  

 споруд; 

30

3

 Скарги  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо   невпорядкованості процедури розміщення та демонтажу   тимчасових споруд для провадження підприємницької   діяльності. 

0

 

   9Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

  Аналіз результатів проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту свідчить про те, що з реалізацією регуляторного акту досягнуті визначені цілі, а саме: даним актом врегульовано процедуру функціонування тимчасових споруд, вдосконалено  Порядок демонтажу тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька, здійснюється покращення  благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста.