ЗВІТ про результативність базового відстеження результативності проекту регуляторного акту Сєвєродонецької міської ради

11-05-2018

ЗВІТ про результативність базового відстеження результативності проекту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради  «Про затвердження Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька»

11.05.2018 р.

Відстежується результативність проекту регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька».

Виконавець заходів з відстеження: відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акту:

• визначення чітких вимог до провадження організації та проведення ярмаркових заходів на території міста;
  • забезпечення захисту прав споживачів та підприємців шляхом визначення функцій, повноважень, прав і обов’язків учасників ярмарків;
  • забезпечення населення міста в достатній кількості товарами місцевих товаровиробників та сільськогосподарською продукцією за цінами виробника;
  • подолання такого явища, як несанкціонована торгівля;
  • реалізацію державної політики в питаннях зміцнення законності ведення підприємницької діяльності, зокрема торгівельної діяльності і профілактики правопорушень в даній області.

Строк виконання заходів з відстеження: протягом квітня 2018 р.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження: показники результативності даного регуляторного акту отримані шляхом аналізу статистичних даних відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міської ради:

• кількість проведених ярмаркових заходів протягом 2017 року - 0;
  • кількість учасників, що прийняли участь у ярмаркових заходах протягом 2017 року - 0;
  • кількість зареєстрованих скарг щодо виконання вимог регуляторного акта протягом 2017 року - 0.
  • обсяг надходжень до бюджету від плати за участь в ярмаркових заходах протягом 2017 року - 0 ;
  • кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акта протягом 2017 року – 91.

Заступник міського голови  Д.В. Лук`янченко