ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ БАЗОВОГО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

17-10-2018

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ БАЗОВОГО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

м. Сєвєродонецьк                                                                                         12 жовтня 2018 року

1. Вид та назва регуляторного акта.

Рішення Сєвєродонецької міської ради від 22 грудня 2017 року №2113 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області».

1. Назва виконавця заходів з відстеження

Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

1. Цілі  прийняття  акта

Цілями затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області, є дотримання принципів підвищення ролі соціальних пріоритетів у використанні нерухомого майна, підтримка малого і середнього бізнесу в умовах ринкової економіки, упровадження диференційованих підходів до розрахунку орендної плати, забезпечення прозорості і доступності Методики розрахунку орендної плати.

1. Строк виконання заходів з відстеження

Строк виконання заходів   -  з 05 лютого по 30 вересня 2018 року

1. Тип  відстеження

Базове

1. Методи  одержання  результатів  відстеження

Аналіз показників результативності  регуляторного акту.

1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

- сума надходжень від орендної плати до міського  бюджету;

- кількість укладених договорів оренди за період з 05.02.2018 року по 30.09.2018 року у тому числі з бюджетними організаціями, установами.

Для визначення кількісного значення статистичних показників результативності  використовувалась обробка та аналіз офіційної інформації, що надавалась  підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показники результативності

з 05.02.18 р. по 30.09.18 р.

(10 місяців)

Кількість укладених договорів оренди

Надходження від орендної плати до міського бюджету, тис. грн

834479,6

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступінь досягнення мети будуть визначені при повторному дослідженні.

Повторне відстеження результативності буде проведено через рік після базового відстеження регуляторного акту.

За результатами повторного відстеження при співставленні з результатами базового відстеження буде визначена ефективність та доцільність акту.

В.о. начальника  Фонду комунального майна

Сєвєродонецької міської ради                                                                     О.Є.Сердюкова