Відомості про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за листопад 2017 року

12-12-2017

КП ”Сєвєродонецьке тролейбусне управління”, зміни та доповнення; КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 30 “Ладусі” Сєвєродонецької міської ради, колдоговір; КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 14 “Білочка” Сєвєродонецької міської ради, зміни та доповнення; КДНЗ “Сєвєродонецька дитяча музична школа №2”, зміни та доповнення; Луганський обласний центр народної творчості, зміни та доповнення; Сєвєродонецький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, колдоговір; ДП “Хімтехнологія”, зміни та доповнення; КУ “Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва”, зміни та доповнення; КЗ “Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім.С.С.Прокоф'єва”, зміни; Служба автомобільних доріг у Луганській області, зміни, ТОВ “Парус”, колдоговір.