Відомості про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за липень 2017 року:

14-08-2017

ДНЗ ”Сєвєродонецький професійний ліцей”, зміни; КП “Сєвєродонецьккомунсервис”, зміни; ДНЗ  “Сєвєродонецький професійний  будівельний ліцей”, колдоговір; КП “Сєвєродонецьке тролейбусне управління”, колдоговір та зміни; ПрАТ “Сєвєродонецький НДІХІММАШ”, колдоговір; Головне управління ДФС України у Луганській області, колдоговір; Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, колдоговір; Управління молоді та спорту Луганської ОДА, колдоговір;  Управління Державної казначейської  служби України у Жовтневому районі м. Луганська, колдоговір; КП ”Єдина аварійно диспетчерська служба м.Сєвєродонецька”, зміни.