Відомості про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них за  грудень 2016 року:

10-01-2017

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області, колдоговір; КДНЗ (ясла-садок) загального розвитку  № 45 “Джерельце”  Сєвєронецької міської ради, колдоговір; НВК “Гармонія” м.Сєвєродонецька Луганської області, колдоговір; Луганський обласний центр зайнятості, зміни; СЗШ I-III ступенів  №4 м. Сєвєродонецька Луганської області, зміни та доповнення;  ДЮСШ №1 міського відділу освіти, зміни та доповнення; КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №10 Сєвєронецької міської ради, зміни та доповнення; Сєвєродонецький міський  центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді, зміни та доповнення; КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”, зміни та доповнення;  КП “Сєвєродонецьккомунсервис”, зміни;  КП “Сєвєродонецьке тролейбусне управління”, зміни та доповнення;  СЗШ I-III ступенів №11 м.Сєвєродонецька Луганської області, зміни; КДНЗ(ясла-садок) комбінованого типу № 22 “Лелека” Сєвєронецької міської ради, зміни та доповнення; ССШ № 17 I-III ступенів  м.Сєвєродонецька Луганської області, доповнення; Луганський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІД, зміни та доповнення; КП “Єдина аварийно-диспетчерська служба м.Сєвєродонецька”, зміни; Луганський обласний військовий комісаріат, зміни та доповнення;  ТОВ “Телекомпанія “СТВ”, зміни та доповнення.