ВИПУСК-2024: У Сєвєродонецькій МТГ серед відмінників 11 класів очікується 25 золотих медалістів та 8 – срібних

19-03-2024

]]>Наші випускники шкіл своєчасно отримають документи про навчання – готуємо замовлення понад 3,4 тис. свідоцтв, з них 320 – з відзнакою, – Артем Лисогор.]]>

«Вже третій випуск поспіль, через вторгнення росіян, в наших закладах освіти відбувається дистанційно. За останній рік ми зробили все можливе, аби і вчителі, і діти були максимально забезпечені гаджетами для навчання. Першими їх отримали юні луганчани, родини яких перебували в найбільш скрутному становищі. Звісно, готуємо чергове замовлення документів про здобуття базової та загальної середньої освіти. А це понад 3,4 тис. свідоцтв. Усі вони надійдуть своєчасно, аби наші діти встигли їх подати до кабінетів вступників. Абітурієнти з окупованих територій, як і минулоріч, зможуть скористатися пільгами в українських вишах», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області, органами управління освітою та керівниками закладів загальної середньої освіти забезпечують організацію замовлення документів про освіту державного зразка для випускників 2024 року Луганської області.]]>

Наразі готується замовлення на наступні документи про освіту державного зразка:

• випускникам 9-х класів - 2163 свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, з них 186 свідоцтв з відзнакою;
  • випускникам 11-х класів - 1313 свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, з них 35 свідоцтв з відзнакою для нагороджених срібною медаллю, та 99 свідоцтв з відзнакою для нагороджених золотою медаллю.

Завдяки вчасному оформленню замовлення всі випускники закладів загальної середньої освіти Луганської області в поточному навчальному році своєчасно отримають належні документи про здобуту освіту державного зразка.

За попередньою інформацією про випуск 2024 року Сєвєродонецькій міській територіальній громаді для 9-класників буде замовлено 51 свідоцтво з відзнакою.

Кількість відмінників серед 11-класників у нашій громаді очікується така – 25 золотих медалістів та 8 – срібних.

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0nCFxAPm4RXnPx5ReFdPcyxr5W7T8...]]> та ]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid032qhC9XBwrL5dM8t8QhfmKqr...]]>